Dit is een concept teamindeling. We werken nog steeds hard om alle team zo goed mogelijk in te delen. Daarnaast zijn we nog opzoek naar een aantal coaches. We zoeken nog coaches voor Mannen U16-4, Mannen U12-3 en Dames 2. Lijkt jou dit leuk om te doen? Laat het ons weten door te mailen naar secretariaat@bvgroningen.net.

Laatste update: 24 juli 2017

Vrouwen U12-1

Frans Maste & Natasja Visser

  1. I. Solleveld
  2. B. Kuipers
  3. D. Hartsema
  4. L. Veenhoven
  5. V. Meiners
  6. M. Schuttrups
  7. N. Westerhuis
  8. L. Visser
  9. R. Veenstra

Vrouwen U12-2A

Mariette van Duijn & Timon Veenstra

  1. J. Bult
  2. E. Rensen
  3. L. Hamel
  4. S. Vuurboom
  5. R. Klat
  6. J. Meindertsma
  7. L Veenema
  8. I. Koster
  9. M. Koers (TL)

Vrouwen U12-2B

Marijn Krips & Marte Dortmond

  1. F. Gussenhoven
  2. M. Gritter
  3. M. Cruz
  4. I. Huizinga
  5. J. de Bruin
  6. Y. Yagmur
  7. N. Boekhoven
  8. A. van der Vliet
  9. M. Richards (TL)
  10. A. Nieman (TL)

Vrouwen U16

Sandra Peters

  1. M. de Boer
  2. M. van der Wal
  3. G. Martinez
  4. S. Al-Alyan
  5. R. Wijk
  6. L. Prinsen
  7. A. Veenstra
  8. J. Geldof
  9. C. Kacmaz
  10. E. Luider
  11. L. Nolles
  12. A. Hopovac
  13. M. Popma

Vrouwen U18

Kimberley Taatgen & Addy vann der Stam

  1. M. Krips
  2. Y. Carlier
  3. C. Martina
  4. R. Wagt
  5. R. van Wilgen
  6. K. Dillema
  7. F. Khan
  8. N. Suarez Fonseca
  9. M. Dekkers
  10. L. Mathey

Mannen U12-1

Miquel van Veen & Henri Meiners

  1. B. Porsoufi
  2. H. Bouwsma
  3. E. Bruins
  4. R. Waddington
  5. G. Renkema
  6. S. Veenhoven
  7. M. Zuhorn
  8. F. Khan
  9. F. Hoving
  10. E. Sierra Fernandez

Mannen U12-2

Anne Renkema

  1. M. Hensen
  2. W. Oldehove
  3. S. van Vreden
  4. R. Hoendervanger
  5. J. Sissingh
  6. T. van der Vliet
  7. F. Bluhm
  8. Joeri Jaarsma (TL)
  9. G. de Jong (TL)

Mannen U12-3

  1. M. Houwer
  2. A. Zakharov
  3. N. Cruz
  4. M. Baykus
  5. P. Kousoulas
  6. N. de Boer

Traningsgroep Lewenborg

Sandra Peters

  1. S. Kacmac
  2. D. Nooijer
  3. E. Paffarini
  4. G. Wubs
  5. G. Perk
  6. R. Grootfaam
  7. D. van Daal
  8. R. Verschuren
  9. X. Lavia
  10. B. Maynard

Mannen U14-1

Yannick Koerts & Joost Doornkamp

  1. J. Sikkens
  2. W. Holt
  3. D. Hazekamp
  4. K. Bosch
  5. C. Gelling
  6. Y. Datema
  7. W. Goris
  8. T. Kuiper
  9. T. Fink
  10. J. Budjhawan

Mannen U14-2

Gerard Ijsseldijk & Oscar de Beer

  1. E. Thomese
  2. J. Perez Vinas
  3. D. Kallen
  4. Y. Bult
  5. E. Norder
  6. L. Klunder
  7. H. du Bois
  8. L. Illicic
  9. J. Dijksterhuis
  10. M. Bult
  11. W. Kuiper

Mannen U14-3

Alistair van Dijk

  1. B. Westerveld
  2. E. Kensmil
  3. T. Kosse
  4. O. Weeber
  5. T. Veenhoven
  6. S. Dijken
  7. D. Torrez
  8. M. Harms
  9. G. Boer
  10. D. Plas
  11. J. van Asselt
  12. W. Olderode (TL)

Mannen U14-4

Angelique Cairo & Hans van Zanten

  1. M. van Zanten
  2. P. Mollema
  3. G. Sitalsing
  4. M. Kamphuis
  5. M. Deam
  6. T. Moorlag
  7. E. Paffarini
  8. W. Mooibroek
  9. J. Mulder (TL)

Mannen U16-1

Bart Prak

  1. T. Woudstra
  2. M. Haagsma
  3. J. Gerrits
  4. H. Dortmond
  5. N. Muntslag
  6. S. de Graaf
  7. J. Lentze
  8. S. Zuidema
  9. N. Porsoufi
  10. G. Preusting
  11. S. Freese

Mannen U16-2

Youri Hoexum & Brendan Rihihena

  1. S. Ferdinando
  2. J. Westers
  3. B. Zantingh
  4. F. Wessemius
  5. M. Langeler
  6. T. Poortman
  7. J. Nieman
  8. B. Henssen
  9. S. van Mieghem

Mannen U16-3

Benny van der Reijden

  1. A. Souman
  2. N. Jugwels
  3. S. Hassenzadeh
  4. A. Koens
  5. S. Nijborg
  6. R. de Wit
  7. S. Schoonen
  8. S. Veenstra

Mannen U16-4

  1. M. de Groot
  2. L. van der Haar
  3. A. de Jonge
  4. Y. Mulder
  5. P. van der Meer
  6. L. Paffarani
  7. O. Marrink
  8. M. van den Hoed
  9. T. Bolhuis

Mannen U18-1

Denny van Velzen

  1. F. van den Broek
  2. J. van Galen
  3. M. Jansen
  4. A. Zeldenrust
  5. V. Kuiper
  6. G. Hattu
  7. W. Criens
  8. R. Huender
  9. K. Nolden

Mannen U18-2

Gert Haagsma

  1. O. Bezema
  2. Y. Hoexum
  3. D. Meijboom
  4. Q. Heerema
  5. J. Hamstra
  6. T. van der Meer
  7. D. Cnossen
  8. S. Doedens
  9. C. Scott
  10. Q. Kensmil
  11. H. Idris/Hamdi

Mannen U22

Lothar Luinge & John Kanon

  1. N. de Vries
  2. Y. Hoexum
  3. B. Rihihena
  4. M. Huender
  5. J. Veenstra
  6. D. Hekkers
  7. C. Bregman
  8. R. Brandsma
  9. J. van Rheenen

Heren 2

Oscar de Beer

  1. R. Berends
  2. R. Bartels
  3. J. Hoekstra
  4. B. Drenth
  5. T. Alberts
  6. J. Mulder
  7. C. Behage
  8. N. Domhof (TL)
  9. K. Berends
  10. G. Jimenez
  11. J. Schoemaker
  12. J. Langeler

Heren 3

Chris Latsios

  1. E. Mulder
  2. T. Veenstra
  3. E. Rodriguez Mas
  4. P. van der Kamp
  5. J. Klein
  6. M. Garcia
  7. C. Latsios
  8. J. Tuin
  9. A. van Dijk (TL)

Heren 4

Thijs van der Veen

  1. M. Ghoerahoe
  2. T. van der Veen
  3. M. Vroom
  4. J. Schouten
  5. S. Rashiti
  6. H. Knigge
  7. T. Kuiper
  8. S. Swierstra
  9. K. Meijers (TL)
  10. M. Bakker (TL)

Dames 1

Timon Veenstra

  1. R. Wiersema
  2. L. Bouwer
  3. R. Doornbos
  4. K. Baarveld
  5. E. Smid
  6. I. van ’t Veen
  7. I. Leffers
  8. M. Dortmond

Dames 2

  1. J. Teunissen
  2. M. Bruijn
  3. C. van Krieken
  4. M. Ras
  5. L. York
  6. M. Zwart
  7. K. Taatgen
  8. S. Tillema
  9. I. Dos santos Campos
  10. M. Hendriks
  11. M. de Groot
  12. I. Swarte

Dames 3

Anne Verzijl en Thomas Posthuma

  1. E. Veenstra
  2. I. La Poutre
  3. Y. Veenstra
  4. L. Mertens
  5. M. Koops
  6. K. Vroom
  7. M. Vette
  8. E. van Oene
  9. R. Weersink
  10. J. Dortmond (TL)
  11. N. de Jong (TL)
  12. L. Boeijenga (TL)
  13. I. van der Veen (TL)

Heren Recreanten

  1. G. Haagsma
  2. H. Bakker
  3. D. Struik
  4. E. Weernink
  5. T. Sinke
  6. G. Zantingh
  7. B. van Kammen
  8. E. Regtien
  9. V. Tabacco
  10. H. Takayasu
  11. D. Sadikoviq
  12. P. Breteler
  13. S. Klein
  14. B. Zitoony
  15. F. Galati
  16. G. Westerveld