Spaar Jeugd Sponsor Munten Poiesz voor onze club!

Elke sportclub of -vereniging heeft een verlanglijstje. Bovenaan het verlanglijstje van BVG staat dit jaar: trainingsballen, elektrische ballenpomp en andere materialen.

De bedoeling is om dit via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van BVG bij de Poiesz supermarkt in Groningen, wijk Helpman help je al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van BVG, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijg je gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van BVG is te vinden bij de Poiesz supermarkt in de wijk Helpman Groningen. Krijg je munten bij een ander Poiesz filiaal? Lever je munten dan in bij de kantine in de Oude Alo.
De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 11 februari t/m 7 april 2019 bij Poiesz supermarkten.