Contact

Basketbal Vereniging Groningen
Sporthal: Oude ALO
Van Swietenlaan 1
9728NX Groningen
info@bvgroningen.net

Voorzitter: voorzitter@bvgroningen.net
Secretariaat: secretariaat@bvgroningen.net
Penningmeester: penningmeester@bvgroningen.net

Wedstrijdsecretariaat: wedstrijden@bvgroningen.net
Technische commissie: tc@bvgroningen.net
Jeugd commissie: jeugd@bvgroningen.net

Activiteiten: activiteiten@bvgroningen.net
Communicatie: communicatie@bvgroningen.net
Sponsor commissie: sponsoren@bvgroningen.net

Algemene vragen of opmerkingen

Heb je een algemene vraag of opmerking, gebruik dan het onderstaande formulier om contact met ons op te nemen. Wij doen dan ons best om je zo snel mogelijk van een antwoord te voorzien.

Je naam*

Je email*

Je telefoonnummer

Onderwerp*

Je bericht*

Sponsorkliks

Met Sponsorkliks help je de vereniging zonder dat je het door hebt. Bestel je online, dan bestel je via sponsorkliks!

Klik op een van de onderstaande logo's om te bestellen met behulp van Sponsorkliks.